BİLİŞİM ATÖLYELERİ

Uygulamaya dayalı olarak, yazılım, görsel tasarım, bilgi güvenliği, dijital pazarlama, e-ticaret, BT yönetişim, bilişimde kariyer, yetişkinlerin bilişim becerilerini geliştirme eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda eğitim konularına paralel olarak işler üretmekte ve bilişim sektörüne “Dış Kaynak” olarak insan kaynağı sağlamaktadır.

BLM BİLİŞİM
1986 yılından beri Bilişim Teknolojilerinin,  kurumların iş süreçlerinde etkin kullanılması ve maksimum getiriyi sağlamaları konusunda hizmet vermekteyiz. BLM Bilişim kurumların güçlü yönlerini değerlendirerek, kuruma özgü Bilişim Stratejileri oluşturarak, kısa-orta ve uzun dönem Bilişim Stratejilerinin oluşturulması ve gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Bilişim veya Bilişime Dayalı Strateji Geliştirme, Kuruma Özel Yazılım Geliştirme ve Kuruma Uygun Yazılımın Temin Edilmesi, Yazılım Süreçlerinin İyileştirilmesi, Bilişim ve Bilgi Güvenliği Politikalarının Geliştirilmesi, Güvenlik Testlerinin Yapılması…

 

E-TEKNOLOJİ

e-Teknoloji, kurumlara internetin ortaya çıkardığı A’dan Z’ye fırsatlardan maksimum faydalanmasını sağlıyoruz. Kurumların logo tasarımından, website tasarımı, e-ticaret sitesi veya iş süreçlerini “İnternet”e taşınmasına kadar baştan sona kadar süreçte çözüm ve hizmetlerimizle destek vermekteyiz.

İSTANBUL ACADEMY

Öğrenmeyi öğrenen, teknolojiyi iyi kullanan, sentezci, yenilikçi, etik değerlere saygılı kişiler yetiştirmek ve yetişkinlerin tüm hayatları boyunca sürecek mesleki eğitimlerine destek olmak amacıyla iş ve akademik dünyadan uzmanları bir araya getirdik.