Katılımcı Profili:

Geleneksel pazarlama deneyimi olanlar, online pazarlama kananallarında strateji geiliştirme ve pazarlama faaliyetleri sürdürmek isteyenler. Online kanallarda pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetleri yapanlar, dijital pazarlamayı 360 derece öğrenecekler, konuşmacıların yaşanmış deneyimlerini kendi faaliyetlerinde kullanma imkanı bulacaklardır.  Sosyal medya, reklam, tanıtım, PR, kriz yönetimi,Google’da ön sıralarda çıkma, sosyal medya ve website içeriği hazırlayanlar.

“DİJİTAL PAZARLAMA GÜNLERİ”

7den 70’e herkes sosyal medyada ve insanlar ürün ve hizmet almadan önce intenette araştırma yapıyorlar. “Sosyal Ticaret Dönemi” başladı. Ticari firmalar, İnterneti işe kattıkları oranda pazarda rekabet avantajı elde edecekler ve varlıklarını sürdürebileceklerdir.

Sosyal medya araçlarını etkin kullanarak müşteri adaylarına ulaşma, onlarla sürekli etkileşim halinde olmanın en önemli aracı “Sosyal Medya”dır.Eğitimde sosyal medya araçlarını etkin kullanılması anlatılacaktır. Binlerce markanı dijital pazarlama işlerini yapan konuşmacılar, deneyimlerini katılımcılara aktaracaklardır.