![](https://leventkaradag.org/wp-content/uploads/2016/10/22894395_1607183882661495_1115595531978505751_n.jpg)
Derneğimizin düzenlediği “Bilişim Buluşmaları” genel katılıma açıktır. Çok sayıda bilişim e gönül veren dostumla birlikte orada olacağız. Yolu bilişimden geçen herkesi bekliyoruz. “Gelecek Bilişimle Gelecek” teknoloji Sohbetleri için oradayız.
Derneğimizin düzenlediği “Bilişim Buluşmaları” genel katılıma açıktır. Çok sayıda bilişim e gönül veren dostumla birlikte orada olacağız. Yolu bilişimden geçen herkesi bekliyoruz. “Gelecek Bilişimle Gelecek” teknoloji Sohbetleri için oradayız.